У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Огульці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Огульці:

Актуальний розклад електричок по станції Огульці містить всього 31 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Огульці з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Левада, Полтава-Південна, Харків-Пас., Люботин, Харків-Балашівський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 20 хв до пункту призначення Полтава-Південна. Найближчі станції та зупинні пункти Пирогова, Хворостове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Огульці відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Огульці - Полтава-Південна, Харків-Пас. - Огульці, Люботин - Огульці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Огульці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Огульці

Від станції Огульці можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Огульці