У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6322 Ковель — Сарни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6322 сполученням Ковель - Сарни відправляється зі станції Ковель о 21.50 і прибуває на станцію Сарни о 01.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Білин-Волинський, Стебле, Грив'ятки, Поворськ, Рись, Троянівка, Маневичі, Медвежка, Вараш, Рафалівка, Желуцьк, 329 Км, Чемерне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 21.50
448 Км 21.59 1 хв  22.00 9 хв 
Білин-Волинський 22.06 1 хв  22.07 16 хв 
442 Км 22.11 1 хв  22.12 21 хв 
Стебле 22.19 1 хв  22.20 29 хв 
Уховецьк 22.25 1 хв  22.26 35 хв 
Грив'ятки 22.33 1 хв  22.34 43 хв 
Луківка 22.39 1 хв  22.40 49 хв 
Поворськ 22.48 5 хв  22.53 58 хв 
Заячівка 23.00 1 хв  23.01 1 г  10 хв 
Рись 23.07 1 хв  23.08 1 г  17 хв 
Майдан 23.13 1 хв  23.14 1 г  23 хв 
Троянівка 23.22 18 хв  23.40 1 г  32 хв 
397 Км 23.50 1 хв  23.51 2 г 
Маневичі 23.59 1 хв  00.00 2 г  9 хв 
Польська Гора 00.12 1 хв  00.13 2 г  22 хв 
Медвежка 00.20 1 хв  00.21 2 г  30 хв 
Чарторийськ 00.27 1 хв  00.28 2 г  37 хв 
Вараш 00.34 1 хв  00.35 2 г  44 хв 
362 Км 00.40 1 хв  00.41 2 г  50 хв 
Рафалівка 00.48 1 хв  00.49 2 г  58 хв 
Жолудськ 00.58 1 хв  00.59 3 г  8 хв 
Желуцьк 01.04 1 хв  01.05 3 г  14 хв 
Антонівка 01.16 1 хв  01.17 3 г  26 хв 
329 Км 01.26 1 хв  01.27 3 г  36 хв 
Тутовичі 01.32 1 хв  01.33 3 г  42 хв 
Чемерне 01.37 1 хв  01.38 3 г  47 хв 
Орлівка 01.48 1 хв  01.49 3 г  58 хв 
Сарни 01.57 4 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6322 Ковель — Сарни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31