У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель
розклад поїздів та електричок

Поїзди, вокзали і розклад Ковеля

Даний населений пункт - важливий залізничний вузол Волинської області. Розклад поїздів Ковеля включає в себе як велику кількість приміських електричок, так і внутрішньоукраїнських і важливих міжнародних рейсів. Саме через Ковель щодня слідує важливий міжнародний потяг формування українських і польських залізниць Київ - Варшава. Час в дорозі до столиці Польщі - близько дев'яти години, до Києва - 8 годин. У ранкові години по парних днях вирушає міжнародний фірмовий поїзд «Волинь» сполученням до Москви. Час поїздки до столиці Росії на такому поїзді складе 26 годин.

Поїзди далекого прямування

Через станцію Ковель щодня в нічний час слідують транзитні поїзди Київ - Львів і Львів - Київ. Безпосередньо зі станції починаються маршрути поїздів далекого прямування в напрямку Чернівців та Одеси(фірмовий «Блакитні озера»). Одеський склад курсує щодня, а маршрути сполученням на Чернівці слідують по непарних і парних днях тижня відповідно. Час в дорозі до Одеси - 16 годин, до Чернівців - 14 годин, до Львова - трохи більше чотирьох годин.

Приміські поїзди Ковеля

Це місто найбільший вузол сполучення приміських поїздів Західної України. У розкладі поїздів Ковеля можна виділити шість популярних напрямків руху електричок: львівський, брестський, луцький, камінь-каширський, ягодинський і сарнський. У львівському напрямку місцеві поїзди ходять щодня з інтервалом в 4 години. Кінцеві пункти проходження - Ізов, Львів, Червоноград. Вранці і ввечері відправляються склади в луцькому напрямку: на Могиляни, Здолбунів, Луцьк. У напрямку на Брест приміськими електропоїздами з Ковеля можна дістатися до Заболоття(два рейси - вранці і вдень) і Хотислава(вечірній і нічний рейси). Електрички на Сарни відправляються чотири рази на добу з інтервалом 4-6 годин. Всі ці поїзди не зупиняються на станції Мала Язвинка, слід враховувати даний факт при плануванні поїздки. На Ягодин щодня відправляється три рейси. Єдиний приміський поїзд до станції Камінь-Каширський відправляється щодня в ранковий час. Кількість приміськ

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Ковель:

Розклад поїздів і електричок по станції Ковель на сьогоднішній день включає в себе 19 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 38, 4 з них проходять і 53 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 00 г 26 хв у напрямку до станції Львів, а останній прибуває в 23 г 46 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 11 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Ковель курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Ковель, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Ковель можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
141К Київ Львів 00.20 6 хв  00.26 Курсує щоденно - переглянути
6309 Ковель Хотислав 00.30 Курсує щоденно - переглянути
6316 Хотислав Ковель 02.16 Курсує щоденно - переглянути
6394 Ковель Сарни 03.20 Курсує щоденно - переглянути
6301 Ковель Ізов 05.25 Курсує щоденно - переглянути
6302 Червоноград Ковель 06.46 Курсує щоденно - переглянути
6372 Ягодин Ковель 07.03 Курсує щоденно - переглянути
6364/6363 Луцьк Ковель 07.14 Курсує щоденно - переглянути
6317 Сарни Ковель 07.24 Курсує щоденно - переглянути
6310 Хотислав Ковель 07.30 Курсує щоденно - переглянути
097К Київ Ковель 07.32 Курсує щоденно - переглянути
6358/6357 Ковель Луцьк 08.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
751Ш Здолбунів Хелм 08.23 14 хв  08.37 Курсує щоденно - переглянути
6055 Ковель Львів 08.48 Курсує щоденно - переглянути
6373 Ковель Ягодин 09.00 Курсує щоденно - переглянути
6318 Ковель Сарни 09.05 Курсує щоденно - переглянути
6311 Ковель Заболоття 09.15 Курсує щоденно - переглянути
078Л Ковель Київ 09.35 Курсує щоденно - переглянути
078Л Ковель Москва 09.35 Курсує щоденно - переглянути
668Ш Чернівці Ковель 10.12 Курсує щоденно - переглянути
088Ш Ковель Новоолексіївка 10.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
084Ш Одеса Ковель 10.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6304 Ізов Ковель 11.37 Курсує щоденно - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 12.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
128Л Ковель Харків 12.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6319 Сарни Ковель 12.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6312 Заболоття Ковель 12.40 Курсує щоденно - переглянути
6374 Ягодин Ковель 12.54 Курсує щоденно - переглянути
6313 Ковель Заболоття 13.20 Курсує щоденно - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 13.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6303 Ковель Червоноград 13.45 Курсує щоденно - переглянути
127О Харків Ковель 14.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Ковель 14.52 Курсує щоденно - переглянути
077Л Київ Ковель 14.52 Курсує щоденно - переглянути
754Л Хелм Здолбунів 14.47 15 хв  15.02 Курсує щоденно - переглянути
6320 Ковель Сарни 15.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6366 Ковель Ківерці 15.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6375 Ковель Ягодин 15.50 Курсує щоденно - переглянути
6305 Ковель Ізов 17.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
668К Ковель Чернівці 17.13 Курсує щоденно - переглянути
084Л Ковель Одеса 17.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6314 Заболоття Ковель 19.06 Курсує щоденно - переглянути
6376 Ягодин Ковель 19.30 Курсує щоденно - переглянути
6365 Ківерці Ковель 19.31 Курсує щоденно - переглянути
6321 Сарни Ковель 19.42 Курсує щоденно - переглянути
6306 Червоноград Ковель 19.45 Курсує щоденно - переглянути
098Л Ковель Київ 20.00 Курсує щоденно - переглянути
6377 Ковель Ягодин 20.20 Курсує щоденно - переглянути
142Ш Львів Київ 20.13 10 хв  20.23 Курсує щоденно - переглянути
6315 Ковель Хотислав 20.23 Курсує щоденно - переглянути
6396/6395 Ковель Луцьк 20.50 Курсує щоденно - переглянути
6307 Ковель Червоноград 20.55 Курсує щоденно - переглянути
754К Ковель Здолбунів 21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6322 Ковель Сарни 21.50 Курсує щоденно - переглянути
6308 Ізов Ковель 23.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6393 Сарни Ковель 23.36 Курсує щоденно - переглянути
6054 Львів Ковель 23.46 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ковель