У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6617 Київ-Пас. — Тетерів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6617 сполученням Київ-Пас. - Тетерів відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.15 і прибуває на станцію Тетерів о 16.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Святошин, Біличі, Лісова Буча, Склозаводська, Кичеєве, Клавдієве, Бородянка, Загальці, Піски.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.15
Караваєві Дачі 14.21 1 хв  14.22 6 хв 
Київ-Волинський 14.27 2 хв  14.29 12 хв 
Борщагівка 14.35 1 хв  14.36 20 хв 
Святошин 14.40 5 хв  14.45 25 хв 
Новобіличі 14.50 1 хв  14.51 35 хв 
Біличі 14.53 1 хв  14.54 38 хв 
Ірпінь 15.01 1 хв  15.02 46 хв 
Лісова Буча 15.05 3 хв  15.08 50 хв 
Буча 15.11 1 хв  15.12 56 хв 
Склозаводська 15.15 1 хв  15.16 1 г 
Ворзель 15.19 1 хв  15.20 1 г  4 хв 
Кичеєве 15.23 1 хв  15.23 1 г  8 хв 
Немішаєве 15.26 1 хв  15.27 1 г  11 хв 
Клавдієве 15.33 1 хв  15.34 1 г  18 хв 
Макійчукове 15.38 1 хв  15.39 1 г  23 хв 
Бородянка 15.45 1 хв  15.46 1 г  30 хв 
Хутір Гай 15.50 1 хв  15.50 1 г  35 хв 
Загальці 15.54 1 хв  15.55 1 г  39 хв 
Спартак 15.59 1 хв  16.00 1 г  44 хв 
Піски 16.06 1 хв  16.07 1 г  51 хв 
Тетерів 16.13 1 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6617 Київ-Пас. — Тетерів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930