У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6904 Огульці — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6904 сполученням Огульці - Харків-Пас. відправляється зі станції Огульці о 06.30 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 06.30
Пирогова 06.35 1 хв  06.36 5 хв 
Люботин-Західний 06.43 1 хв  06.44 13 хв 
Караванна 06.47 1 хв  06.48 17 хв 
Любівка 06.51 1 хв  06.52 21 хв 
Люботин 06.57 2 хв  06.59 27 хв 
Водяна 07.03 1 хв  07.04 33 хв 
Коротич 07.12 1 хв  07.13 42 хв 
Рай-Оленівка 07.16 1 хв  07.17 46 хв 
Пісочин 07.19 2 хв  07.21 49 хв 
Рижів 07.24 1 хв  07.25 54 хв 
Хвилинка 07.27 1 хв  07.28 57 хв 
Нова Баварія 07.32 1 хв  07.33 1 г  2 хв 
Новоселівка 07.40 1 хв  07.41 1 г  10 хв 
Харків-Пас. 07.46 1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6904 Огульці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031