У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6910 Огульці — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6910 сполученням Огульці - Харків-Пас. відправляється зі станції Огульці о 11.03 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 12.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

1-30/11 прибуття Харків-Пас. 12-22
з 2019-10-28 по 2019-11-30: е/п6910 Огульці-Х-Пас 01,03,05,07,09,11,13,15/11 слідує ДР, приб.ст.Х- Пас о 12.22хв. 02,04,06,08,10,12,14/11 слідує ДР,приб.ст.Х-Пас 12.34хв.
з 2019-11-07 по 2019-11-30: 2,4,6,8,10,12,14/11/2019: п.6910 Огульці - Харків-Пас. відправлення Люботин 11-49, Нова Баварія 12-20/12-21, парк Н 12-28/12-29, прибуття Харків-Пас. 12-34 1,3,5,7,9,11,13,15/11/2019: п.6910 Огульці - Харків-Пас. відправлення Люботин 11-37, Нова Баварія 12-08/12-09, парк Н 12-16/12-17, прибуття Харків-Пас. 12-22 17,19,21,23,25,27,29/11/2019: п.6910 Огульці - Харків-Пас. відправлення Люботин 11-37, Нова Баварія 12-08 - 12.09, парк Н 12-16/12-17, прибуття Харків-Пас. 12-22
з 2019-11-07 по 2019-11-30: 2,4,6,8,10,12,14/11/2019: п.6910 Огульці - Харків-Пас. відправлення Люботин 11-49, Нова Баварія 12-20/12-21, парк Н 12-28/12-29, прибуття Харків-Пас. 12-34 1,3,5,7,9,11,13,15/11/2019: п.6910 Огульці - Харків-Пас. відправлення Люботин 11-37, Нова Баварія 12-08/12-09, парк Н 12-16/12-17, прибуття Харків-Пас. 12-22 17,19,21,23,25,27,29/11/2019: п.6910 Огульці - Харків-Пас. відправлення Люботин 11-37, Нова Баварія 12-08 - 12.09, парк Н 12-16/12-17, прибуття Харків-Пас. 12-22

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 11.03
Пирогова 11.07 1 хв  11.08 4 хв 
Люботин-Західний 11.13 1 хв  11.14 10 хв 
Караванна 11.16 1 хв  11.17 13 хв 
Любівка 11.20 1 хв  11.21 17 хв 
Люботин 11.25 1 хв  11.26 22 хв 
Водяна 11.30 1 хв  11.31 27 хв 
Коротич 11.35 1 хв  11.36 32 хв 
Пісочин 11.39 2 хв  11.41 36 хв 
Рижів 11.44 1 хв  11.45 41 хв 
Хвилинка 11.48 1 хв  11.49 45 хв 
Нова Баварія 11.52 1 хв  11.53 49 хв 
Новоселівка 12.00 1 хв  12.01 57 хв 
Харків-Пас. 12.06 1 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6910 Огульці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031