У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6910 Огульці — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6910 сполученням Огульці - Харків-Пас. відправляється зі станції Огульці о 11.03 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 12.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 11.03
Пирогова 11.07 1 хв  11.08 4 хв 
Люботин-Західний 11.13 1 хв  11.14 10 хв 
Караванна 11.16 1 хв  11.17 13 хв 
Любівка 11.20 1 хв  11.21 17 хв 
Люботин 11.25 1 хв  11.26 22 хв 
Водяна 11.30 1 хв  11.31 27 хв 
Рижів 11.43 1 хв  11.44 40 хв 
Хвилинка 11.48 1 хв  11.49 45 хв 
Нова Баварія 11.52 1 хв  11.53 49 хв 
Новоселівка 12.00 1 хв  12.01 57 хв 
Харків-Пас. 12.06 1 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6910 Огульці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031