У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Підстепне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Підстепне:

Актуальний розклад електричок по станції Підстепне містить всього 13 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Підстепне з такими станціями і населеними пунктами як Кривий Ріг, Нікополь, Тимкове, Чортомлик, Кривий Ріг-Головний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 12 хв до пункту призначення Нікополь. Найближчі станції та зупинні пункти 71 Км, Тік. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Підстепне відправляються або прибувають днем - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Запоріжжя-2 - Кривий Ріг-Головний, Чортомлик - Тимкове, Кривий Ріг-Головний - Нікополь. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Підстепне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6471 Нікополь Кривий Ріг 05.47 1 хв  05.48 Курсує щоденно - переглянути
6472 Кривий Ріг Нікополь 10.07 1 хв  10.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6472 Кривий Ріг Підстепне 10.08 Курсує щоденно - переглянути
6485 Нікополь Тимкове 10.44 1 хв  10.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6485 Підстепне Тимкове 10.45 Курсує щоденно - переглянути
6474 Кривий Ріг Чортомлик 13.43 1 хв  13.44 Курсує щоденно - переглянути
6474 Кривий Ріг Нікополь 13.43 1 хв  13.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6477 Нікополь Тимкове 15.47 1 хв  15.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6477 Чортомлик Тимкове 15.47 1 хв  15.48 Курсує щоденно - переглянути
6901 Запоріжжя Кривий Ріг 17.19 1 хв  17.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6479 Нікополь Кривий Ріг 18.36 1 хв  18.37 Курсує щоденно - переглянути
6476 Тимкове Нікополь 18.44 1 хв  18.45 Курсує щоденно - переглянути
6478 Тимкове Нікополь 22.11 1 хв  22.12 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Підстепне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Підстепне