У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

050Л Трускавець — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 050Л сполученням Трускавець - Київ-Пас. відправляється зі станції Трускавець о 19.49 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дрогобич, Самбір, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 19.49
Дрогобич 20.06 5 хв  20.11 17 хв 
Самбір 21.07 23 хв  21.30 1 г  18 хв 
Львів 22.46 22 хв  23.08 2 г  57 хв 
Тернопіль-Пас. 00.55 4 хв  00.59 5 г  6 хв 
Хмельницький 02.41 3 хв  02.44 6 г  52 хв 
Вінниця 04.29 4 хв  04.33 8 г  40 хв 
Козятин-1 05.22 2 хв  05.24 9 г  33 хв 
Фастів-1 06.30 2 хв  06.32 10 г  41 хв 
Київ-Пас. 07.33 11 г  44 хв 

У розкладі поїзда 050Л Трускавець — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції