У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

050Л Трускавець — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 050Л сполученням Трускавець - Київ-Пас. відправляється зі станції Трускавець о 19.49 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дрогобич, Самбір, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 19.49
Дрогобич 20.06 10 хв  20.16 17 хв 
Самбір 21.04 25 хв  21.29 1 г  15 хв 
Львів 22.46 22 хв  23.08 2 г  57 хв 
Тернопіль-Пас. 00.55 4 хв  00.59 5 г  6 хв 
Хмельницький 02.41 3 хв  02.44 6 г  52 хв 
Вінниця 04.29 4 хв  04.33 8 г  40 хв 
Козятин-1 05.22 2 хв  05.24 9 г  33 хв 
Фастів-1 06.30 2 хв  06.32 10 г  41 хв 
Київ-Пас. 07.33 11 г  44 хв 

У розкладі поїзда 050Л Трускавець — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031