У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Трускавець - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Трускавець - Київ:

Розклад поїздів Трускавець Київ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Трускавець Київ найчастіше зупиняються на станціях Дрогобич, Самбір, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.49 зі станції Трускавець, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 07.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Трускавець Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Трускавець - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Трускавець - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
050Л Трускавець Київ 19.49
Трускавець
07.33
Київ-Пас.
11 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Трускавець -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Трускавець — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Трускавець