У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

059О Харків-Пас. — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 059О сполученням Харків-Пас. - Одеса-Головна відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.04 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 06.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 31 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Люботин, Коломак, Полтава-Південна, Кременчук, Павлиш, Користівка, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Новоукраїнка, Помічна, Південноукраїнська, Вознесенськ, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.04
Люботин 17.38 2 хв  17.40 34 хв 
Коломак 18.28 1 хв  18.29 1 г  24 хв 
Полтава-Південна 19.19 20 хв  19.39 2 г  15 хв 
Кременчук 21.19 22 хв  21.41 4 г  15 хв 
Павлиш 22.12 2 хв  22.14 5 г  8 хв 
Користівка 22.41 2 хв  22.43 5 г  37 хв 
Знам'янка-Пас. 23.11 15 хв  23.26 6 г  7 хв 
Кропивницький 00.15 15 хв  00.30 7 г  11 хв 
Новоукраїнка 01.25 2 хв  01.27 8 г  21 хв 
Помічна 01.44 3 хв  01.47 8 г  40 хв 
Південноукраїнська 02.37 2 хв  02.39 9 г  33 хв 
Вознесенськ 03.03 3 хв  03.06 9 г  59 хв 
Одеса-Східна 05.31 2 хв  05.33 12 г  27 хв 
Одеса-Головна 06.09 13 г  5 хв 

У розкладі поїзда 059О Харків-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031