У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

059О Харків-Пас. — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 059О сполученням Харків-Пас. - Одеса-Головна відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.04 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 06.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 34 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Люботин, Коломак, Полтава-Південна, Кременчук, Павлиш, Користівка, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Новоукраїнка, Помічна, Південноукраїнська, Вознесенськ, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.04
Люботин 17.38 2 хв  17.40 34 хв 
Коломак 18.28 1 хв  18.29 1 г  24 хв 
Полтава-Південна 19.19 20 хв  19.39 2 г  15 хв 
Кременчук 21.19 22 хв  21.41 4 г  15 хв 
Павлиш 22.13 2 хв  22.15 5 г  9 хв 
Користівка 22.43 2 хв  22.45 5 г  39 хв 
Знам'янка-Пас. 23.14 23 хв  23.37 6 г  10 хв 
Кропивницький 00.25 10 хв  00.35 7 г  21 хв 
Новоукраїнка 01.33 2 хв  01.35 8 г  29 хв 
Помічна 01.52 3 хв  01.55 8 г  48 хв 
Південноукраїнська 02.43 2 хв  02.45 9 г  39 хв 
Вознесенськ 03.07 3 хв  03.10 10 г  3 хв 
Одеса-Східна 05.31 2 хв  05.33 12 г  27 хв 
Одеса-Головна 06.08 13 г  4 хв 

У розкладі поїзда 059О Харків-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30