У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

059КО Харків-Пас. — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 059КО сполученням Харків-Пас. - Одеса-Головна відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.01 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 06.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 34 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Люботин, Коломак, Полтава-Південна, Кременчук, Павлиш, Користівка, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Новоукраїнка, Помічна, Південноукраїнська, Вознесенськ, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.01
Люботин 17.35 2 хв  17.37 34 хв 
Коломак 18.27 1 хв  18.28 1 г  26 хв 
Полтава-Південна 19.18 20 хв  19.38 2 г  17 хв 
Кременчук 21.19 22 хв  21.41 4 г  18 хв 
Павлиш 22.13 2 хв  22.15 5 г  12 хв 
Користівка 22.43 2 хв  22.45 5 г  42 хв 
Знам'янка-Пас. 23.18 23 хв  23.41 6 г  17 хв 
Кропивницький 00.26 10 хв  00.36 7 г  25 хв 
Новоукраїнка 01.32 2 хв  01.34 8 г  31 хв 
Помічна 01.51 3 хв  01.54 8 г  50 хв 
Південноукраїнська 02.43 2 хв  02.45 9 г  42 хв 
Вознесенськ 03.09 3 хв  03.12 10 г  8 хв 
Одеса-Східна 05.31 2 хв  05.33 12 г  30 хв 
Одеса-Головна 06.08 13 г  7 хв 

У розкладі поїзда 059КО Харків-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції