У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

060ОШ Одеса-Головна — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 060ОШ сполученням Одеса-Головна - Харків-Пас. відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.21 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 34 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Одеса-Східна, Вознесенськ, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, Кропивницький, Знам'янка-Пас., Користівка, Павлиш, Кременчук, Полтава-Південна, Коломак, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.21
Одеса-Східна 19.52 2 хв  19.54 31 хв 
Вознесенськ 22.23 3 хв  22.26 3 г  2 хв 
Південноукраїнська 22.56 2 хв  22.58 3 г  35 хв 
Помічна 23.47 3 хв  23.50 4 г  26 хв 
Новоукраїнка 00.06 2 хв  00.08 4 г  45 хв 
Кропивницький 00.58 10 хв  01.08 5 г  37 хв 
Знам'янка-Пас. 01.55 22 хв  02.17 6 г  34 хв 
Користівка 02.46 2 хв  02.48 7 г  25 хв 
Павлиш 03.24 2 хв  03.26 8 г  3 хв 
Кременчук 03.55 22 хв  04.17 8 г  34 хв 
Полтава-Південна 05.52 20 хв  06.12 10 г  31 хв 
Коломак 07.01 2 хв  07.03 11 г  40 хв 
Люботин 07.49 2 хв  07.51 12 г  28 хв 
Харків-Пас. 08.21 13 г 

У розкладі поїзда 060ОШ Одеса-Головна — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930