У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

060ОШ Одеса-Головна — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 060ОШ сполученням Одеса-Головна - Харків-Пас. відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.21 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 35 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Одеса-Східна, Вознесенськ, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, Кропивницький, Знам'янка-Пас., Користівка, Павлиш, Кременчук, Полтава-Південна, Коломак, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.21
Одеса-Східна 19.52 2 хв  19.54 31 хв 
Вознесенськ 22.21 3 хв  22.24 3 г 
Південноукраїнська 22.53 2 хв  22.55 3 г  32 хв 
Помічна 23.42 3 хв  23.45 4 г  21 хв 
Новоукраїнка 00.01 2 хв  00.03 4 г  40 хв 
Кропивницький 01.03 10 хв  01.13 5 г  42 хв 
Знам'янка-Пас. 01.59 23 хв  02.22 6 г  38 хв 
Користівка 02.50 2 хв  02.52 7 г  29 хв 
Павлиш 03.27 2 хв  03.29 8 г  6 хв 
Кременчук 03.58 22 хв  04.20 8 г  37 хв 
Полтава-Південна 05.58 20 хв  06.18 10 г  37 хв 
Коломак 07.07 2 хв  07.09 11 г  46 хв 
Люботин 07.59 2 хв  08.01 12 г  38 хв 
Харків-Пас. 08.31 13 г  10 хв 

У розкладі поїзда 060ОШ Одеса-Головна — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції