У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

060Ш Одеса-Головна — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 060Ш сполученням Одеса-Головна - Харків-Пас. відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.21 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 32 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Одеса-Східна, Вознесенськ, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, Кропивницький, Знам'янка-Пас., Користівка, Павлиш, Кременчук, Полтава-Південна, Коломак, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.21
Одеса-Східна 19.52 2 хв  19.54 31 хв 
Вознесенськ 22.21 3 хв  22.24 3 г 
Південноукраїнська 22.53 2 хв  22.55 3 г  32 хв 
Помічна 23.42 3 хв  23.45 4 г  21 хв 
Новоукраїнка 00.02 2 хв  00.04 4 г  41 хв 
Кропивницький 00.55 15 хв  01.10 5 г  34 хв 
Знам'янка-Пас. 01.55 15 хв  02.10 6 г  34 хв 
Користівка 02.40 2 хв  02.42 7 г  19 хв 
Павлиш 03.15 2 хв  03.17 7 г  54 хв 
Кременчук 03.49 22 хв  04.11 8 г  28 хв 
Полтава-Південна 05.51 20 хв  06.11 10 г  30 хв 
Коломак 07.01 2 хв  07.03 11 г  40 хв 
Люботин 07.47 2 хв  07.49 12 г  26 хв 
Харків-Пас. 08.19 12 г  58 хв 

У розкладі поїзда 060Ш Одеса-Головна — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031