У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

060Ш Одеса-Головна — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 060Ш сполученням Одеса-Головна - Харків-Пас. відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.21 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 34 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Одеса-Східна, Вознесенськ, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, Кропивницький, Знам'янка-Пас., Користівка, Павлиш, Кременчук, Полтава-Південна, Коломак, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.21
Одеса-Східна 19.52 2 хв  19.54 31 хв 
Вознесенськ 22.23 3 хв  22.26 3 г  2 хв 
Південноукраїнська 22.56 2 хв  22.58 3 г  35 хв 
Помічна 23.47 3 хв  23.50 4 г  26 хв 
Новоукраїнка 00.06 2 хв  00.08 4 г  45 хв 
Кропивницький 00.58 10 хв  01.08 5 г  37 хв 
Знам'янка-Пас. 01.55 22 хв  02.17 6 г  34 хв 
Користівка 02.46 2 хв  02.48 7 г  25 хв 
Павлиш 03.24 2 хв  03.26 8 г  3 хв 
Кременчук 03.55 22 хв  04.17 8 г  34 хв 
Полтава-Південна 05.52 20 хв  06.12 10 г  31 хв 
Коломак 07.01 2 хв  07.03 11 г  40 хв 
Люботин 07.49 2 хв  07.51 12 г  28 хв 
Харків-Пас. 08.21 13 г 

У розкладі поїзда 060Ш Одеса-Головна — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031