У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

098Л Ковель — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 098Л сполученням Ковель - Київ-Пас. відправляється зі станції Ковель о 20.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 05.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 35 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Голоби, Рожище, Ківерці, Луцьк, Ківерці, Клевань, Рівне, Здолбунів-Пас., Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Новоград-Волинський-1, Коростень, Святошин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 20.10
Голоби 20.39 2 хв  20.41 29 хв 
Рожище 21.02 2 хв  21.04 52 хв 
Ківерці 21.20 22 хв  21.42 1 г  10 хв 
Луцьк 21.58 23 хв  22.21 1 г  48 хв 
Ківерці 22.38 2 хв  22.40 2 г  28 хв 
Клевань 23.20 2 хв  23.22 3 г  10 хв 
Рівне 23.45 9 хв  23.54 3 г  35 хв 
Здолбунів-Пас. 00.08 19 хв  00.27 3 г  58 хв 
Острог 00.50 2 хв  00.52 4 г  40 хв 
Кривин 01.07 2 хв  01.09 4 г  57 хв 
Славута-1 01.21 2 хв  01.23 5 г  11 хв 
Шепетівка 01.43 2 хв  01.45 5 г  33 хв 
Новоград-Волинський-1 02.44 2 хв  02.46 6 г  34 хв 
Коростень 03.54 2 хв  03.56 7 г  44 хв 
Святошин 05.33 2 хв  05.35 9 г  23 хв 
Київ-Пас. 05.51 9 г  41 хв 

У розкладі поїзда 098Л Ковель — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30