У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

098Л Ковель — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 098Л сполученням Ковель - Київ-Пас. відправляється зі станції Ковель о 20.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Голоби, Рожище, Ківерці, Луцьк, Ківерці, Клевань, Рівне, Здолбунів-Пас., Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Новоград-Волинський-1, Коростень, Святошин.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 20.10
Голоби 20.39 2 хв  20.41 29 хв 
Рожище 21.02 2 хв  21.04 52 хв 
Ківерці 21.20 22 хв  21.42 1 г  10 хв 
Луцьк 21.58 23 хв  22.21 1 г  48 хв 
Ківерці 22.38 2 хв  22.40 2 г  28 хв 
Клевань 23.17 2 хв  23.19 3 г  7 хв 
Рівне 23.41 12 хв  23.53 3 г  31 хв 
Здолбунів-Пас. 00.07 14 хв  00.21 3 г  57 хв 
Острог 00.44 2 хв  00.46 4 г  34 хв 
Кривин 01.01 2 хв  01.03 4 г  51 хв 
Славута-1 01.15 2 хв  01.17 5 г  5 хв 
Шепетівка 01.38 2 хв  01.40 5 г  28 хв 
Новоград-Волинський-1 02.44 2 хв  02.46 6 г  34 хв 
Коростень 03.54 2 хв  03.56 7 г  44 хв 
Святошин 05.40 2 хв  05.42 9 г  30 хв 
Київ-Пас. 06.00 9 г  50 хв 

У розкладі поїзда 098Л Ковель — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031