У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

184 км - Воскобійня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 184 км - Воскобійня:

Поточний розклад електричок 184 км - Воскобійня включає 11 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 11 хв зі станції 184 км і прибуває на станцію Воскобійня о 06 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6047 сполученням Дніпро-Головний - Верхівцеве, в цьому випадку поїздка займе 2 г 7 хв. Між станціями 184 км і Воскобійня цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Діївка(23.48), 169 Км(00.14), Запоріжжя-Кам'янське(00.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 184 км - Воскобійня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 184 км Воскобійня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 184 км - Воскобійня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 184 км -Воскобійня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 184 км — Воскобійня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Воскобійня — 184 км