У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6015 Дніпро-Головний — П'ятихатки-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6015 сполученням Дніпро-Головний - П'ятихатки-Пас. відправляється зі станції Дніпро-Головний о 08.40 і прибуває на станцію П'ятихатки-Пас. о 11.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Діївка, 169 Км, 164 Км, Запоріжжя-Кам'янське, 149 Км, 139 Км, 128 Км, 119 Км, 114 Км, 104 Км, Ерастівка, Касинівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 08.40
Горяїнове 08.45 1 хв  08.46 5 хв 
Діївка 08.58 1 хв  08.59 18 хв 
Сухачівка 09.17 1 хв  09.18 37 хв 
169 Км 09.21 1 хв  09.22 41 хв 
165 Км 09.25 2 хв  09.27 45 хв 
164 Км 09.29 1 хв  09.30 49 хв 
160 Км 09.33 1 хв  09.34 53 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 09.37 1 хв  09.38 57 хв 
Кам'янське-Пасажирське 09.42 1 хв  09.43 1 г  2 хв 
149 Км 09.47 1 хв  09.48 1 г  7 хв 
Воскобійня 09.55 1 хв  09.56 1 г  15 хв 
139 Км 10.00 1 хв  10.01 1 г  20 хв 
Верхньодніпровськ 10.07 2 хв  10.09 1 г  27 хв 
128 Км 10.13 1 хв  10.14 1 г  33 хв 
125 Км 10.16 1 хв  10.17 1 г  36 хв 
119 Км 10.21 2 хв  10.23 1 г  41 хв 
Верхівцеве 10.26 2 хв  10.28 1 г  46 хв 
114 Км 10.32 1 хв  10.33 1 г  52 хв 
Гранове 10.36 1 хв  10.37 1 г  56 хв 
104 Км 10.41 1 хв  10.42 2 г  1 хв 
Вільногірськ 10.46 1 хв  10.47 2 г  6 хв 
Ерастівка 10.56 22 хв  11.18 2 г  16 хв 
88 Км 11.24 2 хв  11.26 2 г  44 хв 
Касинівка 11.32 1 хв  11.33 2 г  52 хв 
77 Км 11.41 1 хв  11.42 3 г  1 хв 
П'ятихатки-Пас. 11.47 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6015 Дніпро-Головний — П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930