У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бірки - Слов'янський курорт
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Бірки - Слов'янський курорт:

Поточний розклад електричок Бірки - Слов'янський курорт включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 02 хв зі станції Бірки і прибуває на станцію Слов'янський курорт о 22 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7035-7037- сполученням Харків-Пас. - Красний Лиман, в цьому випадку поїздка займе 3 г 59 хв. Між станціями Бірки і Слов'янський курорт цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Шурине(18.16), Біляївка(19.13), Близнюки(20.16), Барвенкове(21.04), Шидловська(21.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Бірки - Слов'янський курорт, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Бірки Слов'янський курорт ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Бірки - Слов'янський курорт можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7035-7037- Харків Красний Лиман 18.02
Бірки
22.01
Слов'янський курорт
3 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Бірки -Слов'янський курорт можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Бірки — Слов'янський курорт

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Слов'янський курорт — Бірки