У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бірки,Харківська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бірки:

Актуальний розклад електричок по станції Бірки містить всього 31 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бірки з такими станціями і населеними пунктами як Біляївка, Гусарівка, Харків-Пас., Лозова, Дубове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 26 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Мерефа, Лихачове, Липкуватівка, 829 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бірки відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Біляївка - Харків-Пас., Харків-Пас. - Дубове, Лозова - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бірки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6531 Харків Біляївка 00.26 1 хв  00.27 Курсує щоденно - переглянути
6857-6867* Харків Гусарівка 01.07 1 хв  01.08 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 03.37 1 хв  03.38 Курсує щоденно - переглянути
6503 Харків Лозова 04.37 1 хв  04.38 Курсує щоденно - переглянути
6414* Лихачове Харків 05.04 8 хв  05.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.01 1 хв  06.02 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 06.50 1 хв  06.51 Курсує щоденно - переглянути
6851-6861 Харків Дубове 06.56 1 хв  06.57 Курсує щоденно - переглянути
7022 Близнюки Харків 07.29 1 хв  07.30 Курсує щоденно - переглянути
6509* Харків Біляївка 08.07 1 хв  08.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6852-6862 Гусарівка Харків 09.21 1 хв  09.22 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Лозова 09.45 1 хв  09.46 Курсує щоденно - переглянути
7031-7032-* Красний Лиман Харків 09.52 1 хв  09.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6516 Лозова Харків 11.06 8 хв  11.14 Курсує щоденно - переглянути
6518* Біляївка Харків 11.53 1 хв  11.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6517* Харків Лозова 12.17 1 хв  12.18 Курсує щоденно - переглянути
6854-6864 Дубове Харків 13.24 8 хв  13.32 Курсує щоденно - переглянути
7009 Харків Лозова 13.46 1 хв  13.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6521* Харків Лозова 14.07 2 хв  14.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853-6863 Харків Гаврилівка 14.44 1 хв  14.45 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лозова Харків 15.28 1 хв  15.29 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 17.11 8 хв  17.19 Курсує щоденно - переглянути
6524* Лозова Харків 17.54 1 хв  17.55 Курсує щоденно - переглянути
7035-7037-* Харків Красний Лиман 17.59 1 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6525 Харків Лихачове 18.57 1 хв  18.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
7010 Лозова Харків 19.07 1 хв  19.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527 Харків Лозова 19.57 1 хв  19.58 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 20.24 1 хв  20.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6530* Лихачове Харків 21.29 1 хв  21.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.53 8 хв  22.01 Курсує щоденно - переглянути
6856-6866 Гаврилівка Харків 22.25 1 хв  22.26 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бірки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бірки,Харківська обл.