У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бірки,Харківська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бірки:

Актуальний розклад електричок по станції Бірки містить всього 32 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бірки з такими станціями і населеними пунктами як Біляївка, Гусарівка, Харків-Пас., Лозова, Дубове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 20 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Мерефа, Безпалівка, Липкуватівка, 829 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бірки відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лозова - Харків-Пас., Біляївка - Харків-Пас., Близнюки - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бірки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6531* Харків Біляївка 00.26 1 хв  00.27 Курсує щоденно - переглянути
6857-6867* Харків Гусарівка 01.07 1 хв  01.08 Курсує щоденно - переглянути
6502* Лихачове Харків 03.33 9 хв  03.42 Курсує щоденно - переглянути
6503* Харків Лозова 04.37 1 хв  04.38 Курсує щоденно - переглянути
6414* Лихачове Харків 04.57 15 хв  05.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508* Біляївка Харків 06.01 1 хв  06.02 Курсує щоденно - переглянути
6512* Лозова Харків 06.50 1 хв  06.51 Курсує щоденно - переглянути
6851-6861 Харків Дубове 06.59 8 хв  07.07 Курсує щоденно - переглянути
7022 Близнюки Харків 07.29 1 хв  07.30 Курсує щоденно - переглянути
7022* Лозова Харків 07.46 1 хв  07.47 Курсує щоденно - переглянути
6509* Харків Біляївка 08.07 1 хв  08.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6862-6852 Гусарівка Харків 09.27 1 хв  09.28 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Лозова 09.45 1 хв  09.46 Курсує щоденно - переглянути
7031-7032-* Красний Лиман Харків 09.55 1 хв  09.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6516* Лозова Харків 11.05 8 хв  11.13 Курсує щоденно - переглянути
6518* Біляївка Харків 11.52 7 хв  11.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6517* Харків Лозова 12.17 1 хв  12.18 Курсує щоденно - переглянути
6864-6854 Дубове Харків 13.24 8 хв  13.32 Курсує щоденно - переглянути
7009* Харків Лозова 13.46 1 хв  13.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6521* Харків Лозова 14.07 2 хв  14.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853-6863 Харків Гаврилівка 14.44 1 хв  14.45 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лозова Харків 15.28 1 хв  15.29 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 17.20 7 хв  17.27 Курсує щоденно - переглянути
6524* Лозова Харків 17.54 1 хв  17.55 Курсує щоденно - переглянути
7035-7037- Харків Красний Лиман 18.01 1 хв  18.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6525* Харків Лихачове 18.57 1 хв  18.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
7010* Лозова Харків 19.07 1 хв  19.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6528* Лозова Харків 19.52 1 хв  19.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527* Харків Лозова 19.59 1 хв  20.00 Курсує щоденно - переглянути
6530* Лихачове Харків 21.23 1 хв  21.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6529* Харків Лихачове 21.53 8 хв  22.01 Курсує щоденно - переглянути
6866-6856 Гаврилівка Харків 22.19 1 хв  22.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бірки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бірки,Харківська обл.