У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Хмельницький:

Розклад поїздів Чернівці Хмельницький на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Коломия, Івано-Франківськ, Снятин, Заболотів, Коршів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.37, 19.15 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 01.52, 06.01 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Чернівці Хмельницький говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Чернівці - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Чернівці