У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дубівці - Чернів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дубівці - Чернів:

Поточний розклад електричок Дубівці - Чернів включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 25 хв зі станції Дубівці і прибуває на станцію Чернів о 16 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6415 сполученням Івано-Франківськ - Ходорів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 15 хв. Між станціями Дубівці і Чернів цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Тустань(17.53), Бурштин(18.18), Букачівці(18.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дубівці - Чернів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дубівці Чернів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дубівці - Чернів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6411 Івано-Франківськ Ходорів 10.00
Дубівці
11.08
Чернів
1 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути
6413 Івано-Франківськ Ходорів 15.25
Дубівці
16.28
Чернів
1 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6415 Івано-Франківськ Ходорів 17.48
Дубівці
19.03
Чернів
1 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути
6417 Івано-Франківськ Ходорів 21.36
Дубівці
22.48
Чернів
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дубівці -Чернів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дубівці — Чернів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чернів — Дубівці