У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ігрень - Івківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ігрень - Івківка:

Поточний розклад електричок Ігрень - Івківка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 36 хв зі станції Ігрень і прибуває на станцію Івківка о 11 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6112-6011 сполученням Дніпро-Головний - Запоріжжя-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 3 хв. Між станціями Ігрень і Івківка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ігрень - Івківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ігрень Івківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ігрень - Івківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6112-6011 Дніпро Запоріжжя 08.39
Ігрень
09.42
Івківка
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6548-6547* Дніпро Запоріжжя 10.36
Ігрень
11.34
Івківка
58 хв Курсує щоденно - переглянути
6124-6123 Дніпро Запоріжжя 16.47
Ігрень
17.48
Івківка
1 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ігрень -Івківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ігрень — Івківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Івківка — Ігрень