У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коротич - Диканівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Коротич - Диканівка:

Поточний розклад електричок Коротич - Диканівка включає 11 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 41 хв зі станції Коротич і прибуває на станцію Диканівка о 13 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6228 сполученням Мерчик - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 0 г 31 хв. Між станціями Коротич і Диканівка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Рай-Оленівка(18.42), Хвилинка(18.54), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Коротич - Диканівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Коротич Диканівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Коротич - Диканівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Коротич -Диканівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коротич — Диканівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Диканівка — Коротич