У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Миколаїв:

Розклад поїздів Корсунь Миколаїв на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Миколаїв найчастіше зупиняються на станціях Городище, Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Чорноліська, Кам'янка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.37, 03.23 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Миколаїв-Пас. прибувають вони відповідно о 07.21, 09.39 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Миколаїв є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Миколаїв складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Миколаїв можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
132Ш Рівне Миколаїв 00.37
Корсунь
07.21
Миколаїв-Пас.
6 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 03.23
Корсунь
09.39
Миколаїв-Пас.
6 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Миколаїв

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миколаїв — Корсунь