У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Новий Буг
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Новий Буг:

Розклад поїздів Корсунь Новий Буг на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Новий Буг найчастіше зупиняються на станціях Городище, Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Чорноліська, Кам'янка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.37, 03.23 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Новий Буг прибувають вони відповідно о 05.44, 08.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Новий Буг є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Новий Буг складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Новий Буг можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
132Ш Рівне Миколаїв 00.37
Корсунь
05.44
Новий Буг
5 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 03.23
Корсунь
08.16
Новий Буг
4 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Новий Буг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Новий Буг

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Новий Буг — Корсунь