У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Помічна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Помічна:

Розклад поїздів Корсунь Помічна на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 4 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Помічна найчастіше зупиняються на станціях Городище, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Фундукліївка, Чорноліська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.31 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Помічна прибувають вони відповідно о 00.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Помічна є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Помічна складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Помічна можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
248О Житомир Одеса 18.31
Корсунь
00.35
Помічна
6 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Помічна

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Помічна — Корсунь