У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Запоріжжя:

Розклад поїздів Корсунь Запоріжжя на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Цвіткове, Фундукліївка, Городище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.00, 20.58 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 21.40, 04.43 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Корсунь Запоріжжя говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Корсунь - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Корсунь