У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лісівщина - Бердичів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Лісівщина - Бердичів:

Поточний розклад електричок Лісівщина - Бердичів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 54 хв зі станції Лісівщина і прибуває на станцію Бердичів о 08 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6461-6462 сполученням Коростень - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 2 г 47 хв. Між станціями Лісівщина і Бердичів цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Красносілка(05.59), Топорище(06.41), Житомир(07.23), Рея(08.16), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Лісівщина - Бердичів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Лісівщина Бердичів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Лісівщина - Бердичів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6461-6462 Коростень Козятин 05.54
Лісівщина
08.41
Бердичів
2 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Лісівщина -Бердичів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Лісівщина — Бердичів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бердичів — Лісівщина