У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6461-6462 Коростень — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6461-6462 сполученням Коростень - Козятин-1 відправляється зі станції Коростень о 05.15 і прибуває на станцію Козятин-1 о 09.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чолівка, Ушомир, Красносілка, Фасова, Топорище, Горбаші, Житомир, Пряжів, Рея, Бердичів, Залізничне.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 05.15
Коростень-Житомирський 05.23 1 хв  05.24 8 хв 
Чолівка 05.28 1 хв  05.29 13 хв 
Білошиці 05.37 1 хв  05.38 22 хв 
Ушомир 05.44 1 хв  05.45 29 хв 
Лісівщина 05.53 1 хв  05.54 38 хв 
Красносілка 05.59 1 хв  06.00 44 хв 
Нова Борова 06.11 5 хв  06.16 56 хв 
Фасова 06.27 1 хв  06.28 1 г  12 хв 
Галинівка 06.34 1 хв  06.35 1 г  19 хв 
Топорище 06.41 1 хв  06.42 1 г  26 хв 
Андріївка 06.47 1 хв  06.48 1 г  32 хв 
Горбаші 06.54 2 хв  06.56 1 г  39 хв 
Строковиці 07.07 1 хв  07.08 1 г  52 хв 
Житомир 07.23 5 хв  07.28 2 г  8 хв 
Бистра 07.38 1 хв  07.39 2 г  23 хв 
Пряжів 07.49 1 хв  07.50 2 г  34 хв 
Кодня 08.01 1 хв  08.02 2 г  46 хв 
Рея 08.16 1 хв  08.17 3 г  1 хв 
Бердичів-Житомирський 08.34 1 хв  08.35 3 г  19 хв 
Бердичів 08.41 2 хв  08.43 3 г  26 хв 
Козятин-2 09.05 1 хв  09.06 3 г  50 хв 
Залізничне 09.10 1 хв  09.11 3 г  55 хв 
Козятин-1 09.20 4 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6461-6462 Коростень — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції