У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воловець - Мукачево-Перевалочна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воловець - Мукачево-Перевалочна:

Поточний розклад електричок Воловець - Мукачево-Перевалочна включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 19 хв зі станції Воловець і прибуває на станцію Мукачево-Перевалочна о 21 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 2 г 43 хв. Між станціями Воловець і Мукачево-Перевалочна цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Яблунів(18.25), Чинадієве(19.24), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воловець - Мукачево-Перевалочна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воловець Мукачево-Перевалочна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воловець - Мукачево-Перевалочна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6189-6507 Львів Чоп 18.19
Воловець
21.02
Мукачево-Перевалочна
2 г 43 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воловець -Мукачево-Перевалочна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воловець — Мукачево-Перевалочна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мукачево-Перевалочна — Воловець