У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Іванівці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворохта - Іванівці:

Поточний розклад електричок Ворохта - Іванівці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 23 хв зі станції Ворохта і прибуває на станцію Іванівці о 22 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6446 сполученням Ворохта - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 2 г 57 хв. Між станціями Ворохта і Іванівці цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Татарів(04.47), Яремче(05.19), Добротів(07.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворохта - Іванівці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворохта Іванівці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворохта - Іванівці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6446 Ворохта Коломия 04.34
Ворохта
07.31
Іванівці
2 г 57 хв Курсує щоденно - переглянути
6442* Рахів Коломия 20.23
Ворохта
22.42
Іванівці
2 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворохта -Іванівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Іванівці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Іванівці — Ворохта