У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Полтава:

Розклад поїздів Ворохта Полтава на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Полтава найчастіше зупиняються на станціях Яремче, Івано-Франківськ, Львів, Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.58 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Полтава-Киівська прибувають вони відповідно о 08.34 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Полтава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
016Ш Рахів Харків 16.58
Ворохта
08.34
Полтава-Киівська
15 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Ворохта