У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Роздільна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Роздільна:

Розклад поїздів Ворохта Роздільна на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Роздільна найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Волочиськ, Кодима, Рудниця, Вапнярка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.01 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Роздільна-1 прибувають вони відповідно о 10.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Роздільна є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Роздільна складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Роздільна можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
026К Рахів Одеса 18.01
Ворохта
10.07
Роздільна-1
16 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Роздільна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Роздільна

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Роздільна — Ворохта