У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вороновиця - Вінниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вороновиця - Вінниця:

Поточний розклад електричок Вороновиця - Вінниця включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 53 хв зі станції Вороновиця і прибуває на станцію Вінниця о 06 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6632 сполученням Гайворон - Вінниця, в цьому випадку поїздка займе 0 г 32 хв. Між станціями Вороновиця і Вінниця цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вороновиця - Вінниця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вороновиця Вінниця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вороновиця - Вінниця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6632 Гайворон Вінниця 05.53
Вороновиця
06.25
Вінниця
32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вороновиця -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вороновиця — Вінниця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вінниця — Вороновиця