Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гайворон
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гайворон:

Актуальний розклад електричок по станції Гайворон містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гайворон з такими станціями і населеними пунктами як Вінниця, Рудниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 25 хв до пункту призначення Рудниця. Найближчі станції та зупинні пункти Ставки, Передбужжя. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гайворон відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Рудниця - Гайворон, Вінниця - Гайворон. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гайворон відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6632 Гайворон Вінниця 00.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6272 Рудниця Гайворон 07.50 Курсує щоденно - переглянути
6271 Гайворон Рудниця 11.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6273 Гайворон Рудниця 17.25 Курсує щоденно - переглянути
6274 Рудниця Гайворон 19.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6631 Вінниця Гайворон 23.47 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гайворон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гайворон