У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гайворон
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гайворон:

Актуальний розклад електричок по станції Гайворон містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гайворон з такими станціями і населеними пунктами як Вінниця, Голованівськ, Рудниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 25 хв до пункту призначення Рудниця. Найближчі станції та зупинні пункти Ставки, Передбужжя, Хащувате. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гайворон відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Рудниця - Гайворон, Гайворон - Рудниця, Гайворон - Голованівськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гайворон відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гайворон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гайворон