У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воскобійня - 114 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воскобійня - 114 Км:

Поточний розклад електричок Воскобійня - 114 Км включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 37 хв зі станції Воскобійня і прибуває на станцію 114 Км о 11 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6037 сполученням Дніпро-Головний - П'ятихатки-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 36 хв. Між станціями Воскобійня і 114 Км цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них 139 Км(18.40), Верхівцеве(19.07), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воскобійня - 114 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воскобійня 114 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воскобійня - 114 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воскобійня -114 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воскобійня — 114 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 114 Км — Воскобійня