У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Врадіївка - Крижопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Врадіївка - Крижопіль:

Розклад поїздів Врадіївка Крижопіль на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Врадіївка Крижопіль найчастіше зупиняються на станціях Любашівка, Балта, Слобідка, Кодима, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.07 зі станції Врадіївка, в кінцевий же пункт Крижопіль прибувають вони відповідно о 04.43 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Врадіївка Крижопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Врадіївка - Крижопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Врадіївка - Крижопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120П Запоріжжя Львів 01.07
Врадіївка
04.43
Крижопіль
3 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Врадіївка -Крижопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Врадіївка — Крижопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Крижопіль — Врадіївка