У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Миколаїв:

Розклад поїздів Львів Миколаїв на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Львів Миколаїв найчастіше зупиняються на станціях Підзамче, Миронівка, Долинська, Снігурівка, Біла Криниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.39, 19.13 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Миколаїв-Пас. прибувають вони відповідно о 09.47, 17.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Миколаїв є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Миколаїв складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів - Миколаїв можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
110Л Львів Херсон 15.39
Львів
09.47
Миколаїв-Пас.
18 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Івано-Франківськ Миколаїв 19.13
Львів
17.42
Миколаїв-Пас.
22 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Миколаїв

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миколаїв — Львів