У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Миколаїв:

Розклад поїздів Львів Миколаїв на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 22. Потяги, що курсують за напрямком Львів Миколаїв найчастіше зупиняються на станціях Долинська, Ім. Тараса Шевченка, Снігурівка, Бердичів, Біла Криниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.45, 18.20, 19.14 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Миколаїв-Пас. прибувають вони відповідно о 09.39, 16.51, 16.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Миколаїв є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Миколаїв складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів - Миколаїв можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
110Л Львів Херсон 15.45
Львів
09.39
Миколаїв-Пас.
17 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Львів Миколаїв 18.20
Львів
16.51
Миколаїв-Пас.
22 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Івано-Франківськ Миколаїв 19.14
Львів
16.47
Миколаїв-Пас.
21 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Миколаїв

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миколаїв — Львів