У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Виска - Софіївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Виска - Софіївка:

Поточний розклад електричок Виска - Софіївка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 31 хв зі станції Виска і прибуває на станцію Софіївка о 15 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6402 сполученням Виска - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 47 хв. Між станціями Виска і Софіївка цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Войнівка(05.15), Радгоспна(05.48), Макіївка(06.10), Переїзна(06.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Виска - Софіївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Виска Софіївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Виска - Софіївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6402 Виска Ім. Тараса Шевченка 05.02
Виска
06.49
Софіївка
1 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути
6404 Помічна Ім. Тараса Шевченка 13.31
Виска
15.15
Софіївка
1 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Виска -Софіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Виска — Софіївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Софіївка — Виска