Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заруддя - Залуги
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заруддя - Залуги:

Поточний розклад електричок Заруддя - Залуги включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 06 хв зі станції Заруддя і прибуває на станцію Залуги о 06 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6095 сполученням Здолбунів-Пас. - Львів, в цьому випадку поїздка займе 2 г 56 хв. Між станціями Заруддя і Залуги цей електропоїзд проїжджає 26 зупинок. Серед них Мокрів(14.04), Верба(14.42), Радивилів(15.19), Закомар'я(16.07), Задвір'я(16.45), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заруддя - Залуги, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заруддя Залуги ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заруддя - Залуги можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091* Рівне Львів 04.06
Заруддя
06.57
Залуги
2 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути
6095 Здолбунів Львів 14.01
Заруддя
16.57
Залуги
2 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заруддя -Залуги можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заруддя — Залуги

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Залуги — Заруддя