У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жмеринка-Подільська - Киянівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Жмеринка-Подільська - Киянівка:

Поточний розклад електричок Жмеринка-Подільська - Киянівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 31 хв зі станції Жмеринка-Подільська і прибуває на станцію Киянівка о 11 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6335 сполученням Жмеринка-Пас. - Могилів-Подільський, в цьому випадку поїздка займе 0 г 49 хв. Між станціями Жмеринка-Подільська і Киянівка цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Жмеринка-Подільська - Киянівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Жмеринка-Подільська Киянівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Жмеринка-Подільська - Киянівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6333 Жмеринка Могилів-Подільський 10.31
Жмеринка-Подільська
11.14
Киянівка
43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6335 Жмеринка Могилів-Подільський 22.06
Жмеринка-Подільська
22.55
Киянівка
49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Жмеринка-Подільська -Киянівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Жмеринка-Подільська — Киянівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Киянівка — Жмеринка-Подільська