У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золочів - Одноробівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Золочів - Одноробівка:

Поточний розклад електричок Золочів - Одноробівка включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 40 хв зі станції Золочів і прибуває на станцію Одноробівка о 11 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6623-6624 сполученням Харків-Пас. - Одноробівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 34 хв. Між станціями Золочів і Одноробівка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Золочів - Одноробівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Золочів Одноробівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Золочів - Одноробівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Золочів -Одноробівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золочів — Одноробівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Одноробівка — Золочів