У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6031 Злочів — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Злочів - Львів номер 6031 відправляється зі станції Злочів о 05.40 і прибуває на станцію Львів о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6031 Злочів - Львів пролягає по таким станціям як Ясенівці, Княже, Скваржава, Красне, Куткор, Полтва, Задвір'я, Полоничі, Залуги, Борщовичи, 1460 Км, Підбірці, Підзамче.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Злочів – Львів складає 41.00 гривень. Відстань між станціями – 77.5 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

З 03 по 17 квітня змінено розклад руху поїзда: Злочів 05.43 Ясенівці 05.47-05.48 Княже 05.53-05.54 Скваржава 05.59-06.00 Красне 06.13-06.14 Куткір 06.19-06.20 Полтва 06.24-06.25 Задвір'я 06.30-06.31 Полониця 06.36-06.37 Залуги 06.43-06.44 Борщовичі 06.46-06.47 Пикуловичі 06.51-06.52 Підбірці 06.59-07.00 Підзамче 07.08-07.10 б/п Голоско 07.16 Львів 07.22.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Злочів 05.40
Ясенівці 05.44 1 хв  05.45 4 хв 
Княже 05.50 1 хв  05.51 10 хв 
Скваржава 05.56 1 хв  05.57 16 хв 
Красне 06.10 2 хв  06.12 30 хв 
Куткор 06.17 1 хв  06.18 37 хв 
Полтва 06.22 1 хв  06.23 42 хв 
Задвір'я 06.28 1 хв  06.29 48 хв 
Полоничі 06.34 1 хв  06.35 54 хв 
Залуги 06.41 1 хв  06.42 1 г  1 хв 
Борщовичи 06.44 1 хв  06.45 1 г  4 хв 
1460 Км 06.49 1 хв  06.50 1 г  9 хв 
Підбірці 06.57 1 хв  06.58 1 г  17 хв 
Підзамче 07.06 2 хв  07.08 1 г  26 хв 
Львів 07.20 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6031 Злочів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031