У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6031 Злочів — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Злочів - Львів номер 6031 відправляється зі станції Злочів о 05.45 і прибуває на станцію Львів о 07.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6031 Злочів - Львів пролягає по таким станціям як Ясенівці, Княже, Скваржава, Красне, Куткор, Полтва, Задвір'я, Полоничі, Залуги, Борщовичи, 1460 Км, Підбірці, Підзамче.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Злочів 05.45
Ясенівці 05.49 1 хв  05.50 4 хв 
Княже 05.54 1 хв  05.55 9 хв 
Скваржава 06.01 1 хв  06.02 16 хв 
Красне 06.15 4 хв  06.19 30 хв 
Куткор 06.24 1 хв  06.25 39 хв 
Полтва 06.30 1 хв  06.31 45 хв 
Задвір'я 06.35 1 хв  06.36 50 хв 
Полоничі 06.41 1 хв  06.42 56 хв 
Залуги 06.48 1 хв  06.49 1 г  3 хв 
Борщовичи 06.51 1 хв  06.52 1 г  6 хв 
1460 Км 06.55 1 хв  06.56 1 г  10 хв 
Підбірці 07.03 1 хв  07.04 1 г  18 хв 
Підзамче 07.10 2 хв  07.12 1 г  25 хв 
Львів 07.22 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6031 Злочів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930