У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Борщовичи
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Борщовичи:

Актуальний розклад електричок по станції Борщовичи містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Борщовичи з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Тернопіль-Пас., Здолбунів-Пас., Рівне, Злочів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 17 хв до пункту призначення Злочів. Найближчі станції та зупинні пункти Залуги, 1460 Км, Підбірці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Борщовичи відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Здолбунів-Пас. - Львів, Злочів - Львів, Львів - Тернопіль-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Борщовичи відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6031 Злочів Львів 06.50 1 хв  06.51 Курсує щоденно - переглянути
6092-6091 Рівне Львів 07.12 1 хв  07.13 Курсує щоденно - переглянути
6042 Львів Тернопіль 09.32 1 хв  09.33 Курсує щоденно - переглянути
6092 Львів Здолбунів 10.42 1 хв  10.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6041 Тернопіль Львів 11.03 1 хв  11.04 Курсує щоденно - переглянути
6093 Здолбунів Львів 12.52 1 хв  12.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6046 Львів Тернопіль 17.22 1 хв  17.23 Курсує щоденно - переглянути
6096-6095 Львів Рівне 18.30 1 хв  18.31 Курсує щоденно - переглянути
6045 Тернопіль Львів 19.04 1 хв  19.05 Курсує щоденно - переглянути
6034 Львів Злочів 21.16 1 хв  21.17 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Борщовичи можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Борщовичи