У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6034 Львів — Злочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Львів - Злочів номер 6034 відправляється зі станції Львів о 20.45 і прибуває на станцію Злочів о 22.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6034 Львів - Злочів пролягає по таким станціям як Підзамче, Підбірці, 1460 Км, Борщовичи, Залуги, Полоничі, Задвір'я, Полтва, Куткор, Красне, Скваржава, Княже, Ясенівці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.45
Підзамче 20.56 2 хв  20.58 11 хв 
Підбірці 21.05 1 хв  21.06 20 хв 
1460 Км 21.13 1 хв  21.14 28 хв 
Борщовичи 21.17 1 хв  21.18 32 хв 
Залуги 21.20 1 хв  21.21 35 хв 
Полоничі 21.28 1 хв  21.29 43 хв 
Задвір'я 21.34 1 хв  21.35 49 хв 
Полтва 21.40 1 хв  21.41 55 хв 
Куткор 21.46 1 хв  21.47 1 г  1 хв 
Красне 21.53 20 хв  22.13 1 г  8 хв 
Скваржава 22.26 1 хв  22.27 1 г  41 хв 
Княже 22.31 1 хв  22.32 1 г  46 хв 
Ясенівці 22.36 1 хв  22.37 1 г  51 хв 
Злочів 22.43 1 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6034 Львів — Злочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930