У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6034 Львів — Злочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Львів - Злочів номер 6034 відправляється зі станції Львів о 20.45 і прибуває на станцію Злочів о 22.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6034 Львів - Злочів пролягає по таким станціям як Підзамче, Підбірці, 1460 Км, Борщовичи, Залуги, Полоничі, Задвір'я, Полтва, Куткор, Красне, Скваржава, Княже, Ясенівці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.45
Підзамче 20.57 2 хв  20.59 12 хв 
Підбірці 21.07 1 хв  21.08 22 хв 
1460 Км 21.15 1 хв  21.16 30 хв 
Борщовичи 21.18 1 хв  21.19 33 хв 
Залуги 21.21 1 хв  21.22 36 хв 
Полоничі 21.29 1 хв  21.30 44 хв 
Задвір'я 21.34 15 хв  21.49 49 хв 
Полтва 21.54 1 хв  21.55 1 г  9 хв 
Куткор 22.00 1 хв  22.01 1 г  15 хв 
Красне 22.07 13 хв  22.20 1 г  22 хв 
Скваржава 22.31 1 хв  22.32 1 г  46 хв 
Княже 22.37 1 хв  22.38 1 г  52 хв 
Ясенівці 22.43 1 хв  22.44 1 г  58 хв 
Злочів 22.50 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6034 Львів — Злочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031