У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6093 Здолбунів — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Здолбунів - Львів номер 6093 відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 09.30 і прибуває на станцію Львів о 13.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6093 Здолбунів - Львів пролягає по таким станціям як Ульбарів, Заруддя, Дубно, Птича, Рудня-Почаївська, 58 Км, Пониковиця, Ожидів-Олесько, Утишків.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

05.07 по 18.08.2022р курсуватиме зміненим розкладом Здолбунів-Пас. – 09:20 Миколи Приходька 09:25 09:26 з.п. Глинськ-Загура 09:32 09:33 з.п. Ульбарів 09:37 09:38 з.п. Квітневе 09:41 09:42 Озеряни 09:46 09:47 Заруддя 09:52 09:53 з.п. Мокрів 09:56 09:57 з.п. Мирогоща 10:03 10:04 Дубно 10:11 10:26 Камяниця-Волин. 10:32 10:33 Підлужжя 10:36 10:37 Птича 10:41 10:42 Верба 10:46 10:47 з.п. Турки 10:51 10:52 Рудня-Почаївська 10:57 10:58 з.п. Гаї Ситенські 11:04 11:05 з.п. Михайлівка 11:09 11:10 з.п. 58 КМ 11:16 11:17 Радивилів 11:23 11:25 Броди 11:34 11:36 з.п. Пониковиця 11:42 11:43 Заболотці 11:49 11:50 з.п. Кути 11:58 11:59 Ожидів 12:05 12:06 з.п. Закомаря 12:12 12:13 з.п. Петричі 12:18 12:19 з.п. Утишків 12:22 12:23 Красне 12:30 12:32 Підзамче 13:06 13:09 Львів 13:21

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 09.30
Миколи Приходька 09.35 1 хв  09.36 5 хв 
Глинськ 09.42 1 хв  09.43 12 хв 
Ульбарів 09.47 1 хв  09.48 17 хв 
128 Км 09.51 1 хв  09.52 21 хв 
Озеряни 09.56 1 хв  09.57 26 хв 
Заруддя 10.02 1 хв  10.03 32 хв 
Мокрів 10.06 1 хв  10.07 36 хв 
Мирогоща 10.13 1 хв  10.14 43 хв 
Дубно 10.21 1 хв  10.22 51 хв 
Кам'яниця-Волинська 10.28 1 хв  10.29 58 хв 
Підлужжя 10.32 1 хв  10.33 1 г  2 хв 
Птича 10.37 1 хв  10.38 1 г  7 хв 
Верба 10.42 1 хв  10.43 1 г  12 хв 
Турки 10.47 1 хв  10.48 1 г  17 хв 
Рудня-Почаївська 10.53 1 хв  10.54 1 г  23 хв 
Гаї Ситенські 11.00 1 хв  11.01 1 г  30 хв 
Михайлівка 11.05 1 хв  11.06 1 г  35 хв 
58 Км 11.12 1 хв  11.13 1 г  42 хв 
Радивилів 11.19 2 хв  11.21 1 г  49 хв 
Броди 11.30 2 хв  11.32 2 г 
Пониковиця 11.38 1 хв  11.39 2 г  8 хв 
Заболотці 11.45 1 хв  11.46 2 г  15 хв 
Кути 11.54 1 хв  11.55 2 г  24 хв 
Ожидів-Олесько 12.01 1 хв  12.02 2 г  31 хв 
Закомар'я 12.08 1 хв  12.09 2 г  38 хв 
Петричі 12.14 1 хв  12.15 2 г  44 хв 
Утишків 12.18 1 хв  12.19 2 г  48 хв 
Красне 12.26 4 хв  12.30 2 г  56 хв 
Підзамче 13.04 3 хв  13.07 3 г  34 хв 
Львів 13.19 3 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6093 Здолбунів-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930