У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6093 Здолбунів — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Здолбунів - Львів номер 6093 відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 08.45 і прибуває на станцію Львів о 13.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6093 Здолбунів - Львів пролягає по таким станціям як Ульбарів, Заруддя, Дубно, Птича, Рудня-Почаївська, 58 Км, Пониковиця, Ожидів-Олесько, Утишків, Полтва, Залуги, Підбірці.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 08.45
Миколи Приходька 08.50 1 хв  08.51 5 хв 
Глинськ 08.57 1 хв  08.58 12 хв 
Ульбарів 09.02 1 хв  09.03 17 хв 
128 Км 09.06 1 хв  09.07 21 хв 
Озеряни 09.12 1 хв  09.13 27 хв 
Заруддя 09.18 1 хв  09.19 33 хв 
Мокрів 09.22 1 хв  09.23 37 хв 
Мирогоща 09.29 1 хв  09.30 44 хв 
Дубно 09.38 1 хв  09.39 53 хв 
Кам'яниця-Волинська 09.46 1 хв  09.47 1 г  1 хв 
Підлужжя 09.50 1 хв  09.51 1 г  5 хв 
Птича 09.55 1 хв  09.56 1 г  10 хв 
Верба 10.00 1 хв  10.01 1 г  15 хв 
Турки 10.05 1 хв  10.06 1 г  20 хв 
Рудня-Почаївська 10.12 1 хв  10.13 1 г  27 хв 
Гаї Ситенські 10.19 1 хв  10.20 1 г  34 хв 
Михайлівка 10.24 1 хв  10.25 1 г  39 хв 
58 Км 10.30 1 хв  10.31 1 г  45 хв 
Радивилів 10.38 1 хв  10.39 1 г  53 хв 
Броди 10.49 2 хв  10.51 2 г  4 хв 
Пониковиця 10.57 1 хв  10.58 2 г  12 хв 
Заболотці 11.05 15 хв  11.20 2 г  20 хв 
Кути 11.27 1 хв  11.28 2 г  42 хв 
Ожидів-Олесько 11.33 1 хв  11.34 2 г  48 хв 
Закомар'я 11.40 1 хв  11.41 2 г  55 хв 
Петричі 11.47 1 хв  11.48 3 г  2 хв 
Утишків 11.51 1 хв  11.52 3 г  6 хв 
Красне 12.00 19 хв  12.19 3 г  15 хв 
Куткор 12.24 1 хв  12.25 3 г  39 хв 
Полтва 12.30 1 хв  12.31 3 г  45 хв 
Задвір'я 12.36 1 хв  12.37 3 г  51 хв 
Полоничі 12.41 1 хв  12.42 3 г  56 хв 
Залуги 12.48 1 хв  12.49 4 г  3 хв 
Борщовичи 12.52 1 хв  12.53 4 г  7 хв 
1460 Км 12.56 1 хв  12.57 4 г  11 хв 
Підбірці 13.04 1 хв  13.05 4 г  19 хв 
Підзамче 13.13 2 хв  13.15 4 г  28 хв 
Львів 13.25 4 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6093 Здолбунів-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728