У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6093 Здолбунів — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Здолбунів - Львів номер 6093 відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 09.30 і прибуває на станцію Львів о 13.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6093 Здолбунів - Львів пролягає по таким станціям як Ульбарів, Заруддя, Дубно, Птича, Рудня-Почаївська, 58 Км, Пониковиця, Ожидів-Олесько, Утишків.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 09.30
Миколи Приходька 09.35 1 хв  09.36 5 хв 
Глинськ 09.42 1 хв  09.43 12 хв 
Ульбарів 09.47 1 хв  09.48 17 хв 
128 Км 09.51 1 хв  09.52 21 хв 
Озеряни 09.56 1 хв  09.57 26 хв 
Заруддя 10.02 1 хв  10.03 32 хв 
Мокрів 10.06 1 хв  10.07 36 хв 
Мирогоща 10.13 1 хв  10.14 43 хв 
Дубно 10.21 1 хв  10.22 51 хв 
Кам'яниця-Волинська 10.28 1 хв  10.29 58 хв 
Підлужжя 10.32 1 хв  10.33 1 г  2 хв 
Птича 10.37 1 хв  10.38 1 г  7 хв 
Верба 10.42 1 хв  10.43 1 г  12 хв 
Турки 10.47 1 хв  10.48 1 г  17 хв 
Рудня-Почаївська 10.53 1 хв  10.54 1 г  23 хв 
Гаї Ситенські 11.00 1 хв  11.01 1 г  30 хв 
Михайлівка 11.05 1 хв  11.06 1 г  35 хв 
58 Км 11.12 1 хв  11.13 1 г  42 хв 
Радивилів 11.19 2 хв  11.21 1 г  49 хв 
Броди 11.30 2 хв  11.32 2 г 
Пониковиця 11.38 1 хв  11.39 2 г  8 хв 
Заболотці 11.45 1 хв  11.46 2 г  15 хв 
Кути 11.54 1 хв  11.55 2 г  24 хв 
Ожидів-Олесько 12.01 1 хв  12.02 2 г  31 хв 
Закомар'я 12.08 1 хв  12.09 2 г  38 хв 
Петричі 12.14 1 хв  12.15 2 г  44 хв 
Утишків 12.18 1 хв  12.19 2 г  48 хв 
Красне 12.26 4 хв  12.30 2 г  56 хв 
Підзамче 13.04 3 хв  13.07 3 г  34 хв 
Львів 13.19 3 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6093 Здолбунів-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28