У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6101 Слобідка — Подільськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Слобідка - Подільськ номер 6101 відправляється зі станції Слобідка о 05.28 і прибуває на станцію Подільськ-Жм. о 06.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6101 Слобідка - Подільськ пролягає по таким станціям як Прогрес, Дібровка, Шкільна, Борщі, Борщівка, Побережжя, Миколаївка, Подільськ-Північний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Слобідка – Подільськ-Жм. складає 15.90 гривень. Відстань між станціями – 26.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Слобідка 05.28
Прогрес 05.34 1 хв  05.35 6 хв 
Дібровка 05.38 1 хв  05.39 10 хв 
Шкільна 05.43 1 хв  05.44 15 хв 
Борщі 05.48 2 хв  05.50 20 хв 
Борщівка 05.56 1 хв  05.57 28 хв 
Побережжя 06.02 2 хв  06.04 34 хв 
Миколаївка 06.08 1 хв  06.09 40 хв 
Подільськ-Північний 06.11 1 хв  06.12 43 хв 
Подільськ-Жм. 06.20 52 хв 

У розкладі поїзда 6101 Слобідка — Подільськ-Жм. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930