У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6101 Слобідка — Подільськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Слобідка - Подільськ номер 6101 відправляється зі станції Слобідка о 05.33 і прибуває на станцію Подільськ-Жм. о 06.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6101 Слобідка - Подільськ пролягає по таким станціям як Прогрес, Дібровка, Шкільна, Борщі, Побережжя, Миколаївка, Подільськ-Північний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Слобідка 05.33
Прогрес 05.39 1 хв  05.40 6 хв 
Дібровка 05.42 1 хв  05.43 9 хв 
Шкільна 05.47 1 хв  05.48 14 хв 
Борщі 05.49 1 хв  05.50 16 хв 
Побережжя 05.58 2 хв  06.00 25 хв 
Миколаївка 06.03 1 хв  06.04 30 хв 
Подільськ-Північний 06.07 1 хв  06.08 34 хв 
Подільськ-Жм. 06.09 36 хв 

У розкладі поїзда 6101 Слобідка — Подільськ-Жм. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930