У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6101 Слобідка — Подільськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Слобідка - Подільськ номер 6101 відправляється зі станції Слобідка о 05.29 і прибуває на станцію Подільськ-Жм. о 06.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6101 Слобідка - Подільськ пролягає по таким станціям як Прогрес, Дібровка, Шкільна, Борщі, Побережжя, Миколаївка, Подільськ-Північний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Слобідка 05.29
Прогрес 05.36 1 хв  05.37 7 хв 
Дібровка 05.41 1 хв  05.42 12 хв 
Шкільна 05.47 1 хв  05.48 18 хв 
Борщі 05.55 2 хв  05.57 26 хв 
Побережжя 06.09 2 хв  06.11 40 хв 
Миколаївка 06.15 1 хв  06.16 46 хв 
Подільськ-Північний 06.19 1 хв  06.20 50 хв 
Подільськ-Жм. 06.28 59 хв 

У розкладі поїзда 6101 Слобідка — Подільськ-Жм. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031