У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6101 Слобідка — Подільськ-Жм. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6101 сполученням Слобідка - Подільськ-Жм. відправляється зі станції Слобідка о 06.55 і прибуває на станцію Подільськ-Жм. о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Прогрес, Дібровка, Шкільна, Борщі, Побережжя, Миколаївка, Подільськ-Північний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Слобідка 06.55
Прогрес 07.00 1 хв  07.01 5 хв 
Дібровка 07.03 1 хв  07.04 8 хв 
Шкільна 07.08 1 хв  07.09 13 хв 
Борщі 07.11 1 хв  07.12 16 хв 
Побережжя 07.20 1 хв  07.21 25 хв 
Миколаївка 07.24 1 хв  07.25 29 хв 
Подільськ-Північний 07.28 1 хв  07.29 33 хв 
Подільськ-Жм. 07.30 35 хв 

У розкладі поїзда 6101 Слобідка — Подільськ-Жм. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930