У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Борщівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Борщівка:

Актуальний розклад електричок по станції Борщівка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Борщівка з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Подільськ-Жм.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 04 хв до пункту призначення Одеса-Головна. Найближчі станції та зупинні пункти Борщі, Побережжя. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Борщівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Слобідка - Подільськ-Жм., Вапнярка - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Борщівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6251 Вапнярка Одеса 02.19 1 хв  02.20 Курсує щоденно - переглянути
6253 Вапнярка Одеса 03.29 1 хв  03.30 Курсує щоденно - переглянути
6101 Слобідка Подільськ 05.55 1 хв  05.56 Курсує щоденно - переглянути
6255 Вапнярка Одеса 09.34 1 хв  09.35 Курсує щоденно - переглянути
6257 Вапнярка Одеса 17.03 1 хв  17.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Борщівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Борщівка