У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6133 Стрий — Самбір Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Стрий - Самбір номер 6133 відправляється зі станції Стрий о 11.37 і прибуває на станцію Самбір о 13.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6133 Стрий - Самбір пролягає по таким станціям як Нежухів, Райлів, Верхні Гаї, Болехівці, Дрогобич, Михайлевичі, Рихтичі, Добрівляни, Дорожів, Новошичі, Дубляни-Самбірські-2, Дубляни-Самбірські, Кульчиці, Радловичі, Ралівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Стрий – Самбір складає 35.00 гривень. Відстань між станціями – 66.9 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

24 травня на дільниці Дрогобич-Стрий ходу не буде.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 11.37
Нежухів 11.45 1 хв  11.46 8 хв 
Райлів 11.49 1 хв  11.50 12 хв 
Верхні Гаї 11.56 1 хв  11.57 19 хв 
Болехівці 12.04 1 хв  12.05 27 хв 
Дрогобич 12.12 2 хв  12.14 35 хв 
Михайлевичі 12.18 1 хв  12.19 41 хв 
Рихтичі 12.28 1 хв  12.29 51 хв 
Добрівляни 12.37 1 хв  12.38 1 г 
Дорожів 12.50 1 хв  12.51 1 г  13 хв 
Новошичі 12.57 1 хв  12.58 1 г  20 хв 
Дубляни-Самбірські-2 13.04 1 хв  13.05 1 г  27 хв 
Дубляни-Самбірські 13.11 1 хв  13.12 1 г  34 хв 
Кульчиці 13.27 1 хв  13.28 1 г  50 хв 
Радловичі 13.29 1 хв  13.30 1 г  52 хв 
Ралівка 13.32 1 хв  13.33 1 г  55 хв 
Самбір 13.45 2 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6133 Стрий — Самбір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930