У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6133 Стрий — Самбір Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Стрий - Самбір номер 6133 відправляється зі станції Стрий о 11.20 і прибуває на станцію Самбір о 13.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6133 Стрий - Самбір пролягає по таким станціям як Нежухів, Райлів, Верхні Гаї, Болехівці, Дрогобич, Михайлевичі, Рихтичі, Добрівляни, Дорожів, Новошичі, Дубляни-Самбірські-2, Дубляни-Самбірські, Кульчиці, Радловичі, Ралівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 11.20
Нежухів 11.28 1 хв  11.29 8 хв 
Райлів 11.33 1 хв  11.34 13 хв 
Верхні Гаї 11.40 1 хв  11.41 20 хв 
Болехівці 11.48 1 хв  11.49 28 хв 
Дрогобич 11.56 4 хв  12.00 36 хв 
Михайлевичі 12.04 1 хв  12.05 44 хв 
Рихтичі 12.13 1 хв  12.14 53 хв 
Добрівляни 12.22 1 хв  12.23 1 г  2 хв 
Дорожів 12.33 1 хв  12.34 1 г  13 хв 
Новошичі 12.40 1 хв  12.41 1 г  20 хв 
Дубляни-Самбірські-2 12.47 1 хв  12.48 1 г  27 хв 
Дубляни-Самбірські 12.53 1 хв  12.54 1 г  33 хв 
Кульчиці 13.08 1 хв  13.09 1 г  48 хв 
Радловичі 13.10 1 хв  13.11 1 г  50 хв 
Ралівка 13.13 1 хв  13.14 1 г  53 хв 
Самбір 13.24 2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6133 Стрий — Самбір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031