У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дорожів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дорожів:

Актуальний розклад електричок по станції Дорожів містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дорожів з такими станціями і населеними пунктами як Стрий, Самбір. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 16 хв до пункту призначення Самбір. Найближчі станції та зупинні пункти Новошичі, Добрівляни. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дорожів відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стрий - Самбір, Самбір - Стрий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дорожів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6132 Самбір Стрий 05.32 1 хв  05.33 Курсує щоденно - переглянути
6131 Стрий Самбір 06.47 1 хв  06.48 Курсує щоденно - переглянути
6136 Самбір Стрий 18.01 1 хв  18.02 Курсує щоденно - переглянути
6135 Стрий Самбір 19.15 1 хв  19.16 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дорожів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дорожів