У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6134 Мерчик — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Мерчик - Харків номер 6134 відправляється зі станції Мерчик о 04.58 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 06.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6134 Мерчик - Харків пролягає по таким станціям як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 04.58
Просторе 05.01 1 хв  05.02 3 хв 
Горіховий Гай 05.07 1 хв  05.08 9 хв 
Манченки 05.12 1 хв  05.13 14 хв 
Майський 05.18 1 хв  05.19 20 хв 
Любівка 05.24 1 хв  05.25 26 хв 
Люботин 05.31 1 хв  05.32 33 хв 
Водяна 05.36 1 хв  05.37 38 хв 
Коротич 05.43 1 хв  05.44 45 хв 
Рай-Оленівка 05.46 1 хв  05.47 48 хв 
Пісочин 05.50 2 хв  05.52 52 хв 
Рижів 05.55 1 хв  05.56 57 хв 
Хвилинка 05.59 1 хв  06.00 1 г  1 хв 
Нова Баварія 06.03 1 хв  06.04 1 г  5 хв 
Новоселівка 06.11 1 хв  06.12 1 г  13 хв 
Харків-Пас. 06.17 1 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6134 Мерчик — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031