У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6134 Мерчик — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Мерчик - Харків номер 6134 відправляється зі станції Мерчик о 04.53 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 06.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6134 Мерчик - Харків пролягає по таким станціям як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 04.53
Просторе 04.56 1 хв  04.57 3 хв 
Горіховий Гай 05.02 1 хв  05.03 9 хв 
Манченки 05.07 1 хв  05.08 14 хв 
Майський 05.13 1 хв  05.14 20 хв 
Любівка 05.19 1 хв  05.20 26 хв 
Люботин 05.26 8 хв  05.34 33 хв 
Водяна 05.38 1 хв  05.39 45 хв 
Коротич 05.45 1 хв  05.46 52 хв 
Рай-Оленівка 05.48 1 хв  05.49 55 хв 
Пісочин 05.52 2 хв  05.54 59 хв 
Рижів 05.57 1 хв  05.58 1 г  4 хв 
Хвилинка 06.01 1 хв  06.02 1 г  8 хв 
Нова Баварія 06.05 1 хв  06.06 1 г  12 хв 
Новоселівка 06.13 1 хв  06.14 1 г  20 хв 
Харків-Пас. 06.19 1 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6134 Мерчик — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28