У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мерчик - Харків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Мерчик - Харків:

Поточний розклад електричок Мерчик - Харків включає 9 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 45 хв зі станції Мерчик і прибуває на станцію Харків о 19 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6224 сполученням Мерчик - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 1 г 40 хв. Між станціями Мерчик і Харків цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Просторе(11.43), Майський(11.58), Водяна(12.32), Рай-Оленівка(12.43), Хвилинка(12.53), Диканівка(13.07), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Мерчик - Харків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Мерчик Харків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Мерчик - Харків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Мерчик -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мерчик — Харків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків — Мерчик