З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мерчик - Харків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Мерчик - Харків:

Поточний розклад електричок Мерчик - Харків включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 57 хв зі станції Мерчик і прибуває на станцію Харків о 20 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6266 сполученням Смородине - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 28 хв. Між станціями Мерчик і Харків цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Просторе(06.17), Люботин(06.44), Парк Н(07.34), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Мерчик - Харків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Мерчик Харків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Мерчик - Харків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6138 Мерчик Харків 05.53
Мерчик
07.17
Харків-Балашівський
1 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути
6266* Смородине Харків 06.12
Мерчик
07.40
Харків-Пас.
1 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6334 Мерчик Харків 18.57
Мерчик
20.15
Харків-Пас.
1 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Мерчик -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мерчик — Харків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків — Мерчик