У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6134 Самбір — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6134 сполученням Самбір - Стрий відправляється зі станції Самбір о 07.55 і прибуває на станцію Стрий о 10.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ралівка, Радловичі, Кульчиці, Дубляни-Самбірські, Дубляни-Самбірські-2, Новошичі, Дорожів, Добрівляни, Рихтичі, Михайлевичі, Дрогобич, Болехівці, Верхні Гаї, Райлів, Нежухів, Стрий-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Самбір 07.55
Ралівка 08.04 1 хв  08.05 9 хв 
Радловичі 08.07 1 хв  08.08 12 хв 
Кульчиці 08.09 1 хв  08.10 14 хв 
Дубляни-Самбірські 08.24 1 хв  08.25 29 хв 
Дубляни-Самбірські-2 08.29 1 хв  08.30 34 хв 
Новошичі 08.35 1 хв  08.36 40 хв 
Дорожів 08.41 1 хв  08.42 46 хв 
Добрівляни 08.53 1 хв  08.54 58 хв 
Рихтичі 09.01 1 хв  09.02 1 г  6 хв 
Михайлевичі 09.11 1 хв  09.12 1 г  16 хв 
Дрогобич 09.17 8 хв  09.25 1 г  22 хв 
Болехівці 09.30 1 хв  09.31 1 г  35 хв 
Верхні Гаї 09.37 1 хв  09.38 1 г  42 хв 
Райлів 09.44 1 хв  09.45 1 г  49 хв 
Нежухів 09.48 1 хв  09.49 1 г  53 хв 
Стрий-2 09.53 5 хв  09.58 1 г  58 хв 
Стрий 10.03 2 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6134 Самбір — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930